Prins Albert ontvangt verschillende mensen die betrokken zijn bij de campagne van de M-Brigade en schudt hen de hand. Na iedereen ontvangen te hebben brengt hij een toast uit met een glas melk. Op de receptie wordt alleen maar melk gedronken. Beelden van gasten die melk drinken, waaronder tante Terry. De film eindigt met “M Brigade, nog vele jaren”.
Datering |
1969-1970
|
Plaats van vervaardiging |
België
|
Drager origineel |
Film
|
Genre | |
Onderwerp | |
Rechtenstatus film | |
Filmkopies |
Uitzending van 'Voor Boer en Tuinder' uitgezonden op4/3/1973, geregisseerd door Hein Nackaerts en gepresenteerd door Arthur Tollenaere. De uitzending ging over de geschiedenis van de tabak en bevat re..
Aflevering van ‘Voor Boer en Tuinder’ uitgezonden op 26 januari 1964, geregisseerd door Hein Nackaerts en gepresenteerd door Arthur Tollenaere. De aflevering gaat over de sociale problematieken va..
Aflevering van de Agrarische Televisie en Radio Omroep (ATRO) in het kader van de 'uitzendingen voor derden' op de BRT, door Boerenbond. Deze aflevering is een interview met Jan Hinnekens, die net afs..