België heeft iets (veel) met eieren. Naast een indrukwekkend hoofdelijk verbruik is dit land in de twintiger jaren de absolute exportkampioen. Met veel trots worden de breekbare producten geshowd in Keulen in 1929. Naar alle windstreken zullen ze vertrekken. De donkere eieren tussen de witte vormen samen de letters BB van Belgische Boerenbond.
Objectnummer |
B00001136
|
Objectnaam |
Foto
|
Titel |
Eieren geshowd in strokist
|
Bewaarplaats |
KADOC - KU Leuven (is bewaarinstelling van)
|
Datering |
1929 - 1929
|
Periode |
1925-1950
|
Rechtenstatus |
Voorwaarden voor hergebruik worden bepaald door de rechthebbenden. Gebruik het aanvraagformulier voor meer informatie. |
De Vrije Middelbare Landelijke Huishoudschool, de eerste vrije landbouwschool van de provincie, werd officieel erkend in 1898. Het werd een modelinrichting ten behoeve van andere landbouwscholen en la..
Om handel te drijven is exact meten belangrijk. Voor het wegen van eieren werd een specifiek instrument ontwikkeld. Er bestaan verschillende varianten eierweegschalen, maar het principe blijft hetzelf..
Dit apparaat bestaat uit een bundel spijltjes vooor het roeren en stijf kloppen van o.a. eieren.